İyi gunler , benim ismim Laura Deniz Moreau.

http://www.coskunbuktel.com/

buktelbulunmazbeyazcephe.htm

Sitesinde ismim geçmektedir.

Zamanında öylesine 15 dakika ayırıp ta yazdığım bir yazı yuzunden söylemediğinizi bırakmamışsınız. Ancak ben ismimin sitenizde bulunmasından hoşlanmıyorum. 

İnsanların isimlerini onlara sormadan , izinlerini almadan alıp bir yerde yayınlamak hem yasadışı hem de " ayıp " bir şeydir. 

Uzun suredir her google'a ismimi yazdığımda sitenizi göruyor ancak " herhalde yakında kaldırır " gibi duşunceler geçiriyorum kafamdan , ancak bir sene oldu hala burada. 

Rica ediyorum ismimi artık sitenizden kaldırın. Tiyatro sitesi , ertuğrul timur falan da umurumda değil kendisini de epey uzun bir zamandır görmedim konuşmadım. Beni kendi propogandalarınıza ve fanatik göruşlerinize alet etmeyiniz.

Teşekkur ederim.(**) Yukarıdaki listeye dahil Ümüş Orman'dan, Büktel ve Bulunmaz'ı suçlayan facebook imza listesine adının iradesi dışında eklendiğini belirten 24 Temmuz 2011 tarihli mesaj


From: ümüş orman (....)
To: buktel@yahoo.com
Sent: Sunday, July 24, 2011 2:23 PM
Subject: !!!!!!iyi günler ben ümüş orman eşim size ulaşmış konuyla ilgili ben siz istediğiniz için yineliyorum bahsi geçen konuyla ilgili ne bir bilgim ne de bir müdahalem var gerçekten benim iznim dışında olmuş bir olay eğer ilgilenir o listeden ismimi silerseniz çok memnun edersiniz gerçekten ailevi olarak çok zor durumda kaldım şimdiden teşekkürler ilginize..(daha öncede bir mail attım ulaşmadığı için yineliyorum..)
 ***

NOT: Bu konuyla ilgili olarak, facebook'ta ve elbette asla engellenme ihtimali olmadan, yorum yapmak için, lütfen

TIKLAYINIZ!

***