Anasayfa Polemik İnceleme Büktel Hakkında Linkler İletişim

 

 

İFTİRAYI NASIL İTİRAF ETTİRDİK

 

 1. "EXORCISM"İN*

SAAT SAAT ÖYKÜSÜ

 

Coşkun Büktel

 

*Exorcism: Şeytan çıkarma

 

36. SAAT

"AÇIKÇA, MERTÇE, TÜRKÇE" SÖYLEDİK!

"MADEM ELİNİZDE BELGE VAR, YAYINLAYIN!" DEDİK.

 

Aradan 36 saatten fazla zaman geçti. 36 saattir "Son Dakika Haberleri" bölümünüzde dönen üç başlık arasında, şu başlık hâlâ yerini koruyor:

İŞTE TEHDİT TELEFONU!
SİTEMİZİ MAFYA USULÜ TEHDİTLE ŞANTAJLA VE SATIN ALMAYA ÇALIŞARAK SUSTURMAYA ÇALIŞTILAR! HOSTİNG FİRMAMIZLA YAPILAN KAYITLI TELEFON KONUŞMASINI YAYINLIYORUZ

Elinizde bulunduğunu söylediğiniz ve "metnini" yayınladığınız o tehdit içerikli telefon konuşmasının, nedense, ses kaydını ve tehditçinin telefon numarasını hâlâ yayınlamadınız. (Oysa teknik yetersizlik nedeniyle yayınlayamazsanız, bir kopyasını gönderin biz yayınlayalım, demiştik.)

Yetersizliğinizin "teknikle" ilgisi bulunmadığı anlaşılıyor.

36 saatten fazlası geçti. O tehdit belgelerini (yani telefon numarasını ve konuşmanın ses  kaydını) yayınlayarak bize (Büktel ve Bulunmaz'a) yönelik suçlamalarınızı hâlâ belgelemeyecek misiniz? Hani mafyalaşmışız, sizi tehditle ya da satın alarak susturmaya kalkmışız; hani domain'inizi satın almaya kalkmış ve geçen akşam yayınızı iki saatliğine durdurmuşuz; hani "mafyatik yöntemlerle" sizi "susturma çabaları, mafya usulü sansürleme girişimleri tiyatro tarihine geçecek" nitelikteymiş. "Tiyatro tarihi bu melanet kişileri" (yani Bulunmaz ve Büktel'i) "tiyatroya mafya yöntemleri sokmakla" anacakmış.  

Elinizde bulunduğunu söylediğiniz o telefon numarasını ve konuşma kaydını yayınlayarak, bize yönelik o iğrenç iftiralarınızın iftira olmadığını kanıtlayacak mısınız?

Elinizde bulunduğunu söylediğiniz o tehdit belgelerini (telefon numarası ve konuşma kaydı) yayınlayarak, size "orospu çocuğu" derken yanıldığımızı, size "orospu çocuğu" demekle haksızlık yaptığımızı, cümle aleme gösterecek misiniz?

Yoksa, elinizde bulunduğunu söylediğiniz o tehdit belgelerini yayınlamak yerine, yine kıvıracak, pişkinliğe vuracak, tükürdüğünüz bütün o iftiraları arsızca sırıtarak yalayıp yutacak mısınız?

Yoksa (bize yönelik iftiralarla süslediğiniz sitenize "açık destek" veren) Özdemir Nutku, Tuncer Cücenoğlu, ve Üstün Akmen'in, (bize duydukları öfke yüzünden) en iğrenç unsurlarla işbirliği yapmış, takma isimli kalleş iftiracıları desteklemiş olduklarını bir kez daha mı kanıtlayacaksınız?

Hadi siz internet sapığısınız, sağlıklı bir insanın "utanma eşiği"ne, aklına ve vicdanına sahip olmadığınız ve takma isim ardına saklandığınız için, rezil olmak ya da maddi manevi bedel ödemek riskiniz yok!.. Peki sizi açık isimleriyle destekledikleri için kepaze olan zavallılara hiç mi acımayacaksınız?

Sapık bile olsanız, bir kereliğine, "açıkça, mertçe, Türkçe" konuşacak mısınız: Elinizde bulunduğunu söylediğiniz o belgeleri yayınlayıp bize yönelik o iğrenç iftiralarınızı kanıtlayacak mısınız, yoksa işi pişkinliğe vurup, arsızca sırıtarak kıvıracak mısınız?

Coşkun Büktel  / 21 Şubat 2008

Not: Konuya yabancı olanlar, aşağıdaki başlığı tıklayarak olayın tüm ayrıntı, belge ve linklerine ulaşabiliirler. 

Büktel ve Bulunmaz'ın "Beyaz Cephe"ye karşı ortak açıklaması

 

60. SAAT

BİZ MASUM OLDUĞUMUZU İSPAT ETMEK ZORUNDA DEĞİLİZ, AMA ONLAR SUÇLAMALARINI İSPAT ETMEK ZORUNDA

"Bunu yazan Tosun"lara hukuk mukuk vız geldiği için, "yüzsüzlük" avantajını kullanarak "kıvırıyorlar"; biz de o yüzden, Tosunları "açık isimleriyle" destekleyen Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'na soruyoruz!

DESTEKLEDİĞİNİZ SAPIKLARIN, BİZE MALETTİKLERİ VE "SES KAYDI ELİMİZDE" DEDİKLERİ TEHDİT KONUŞMASININ "SES KAYDININ" YAYINLANMASINDAN NİÇİN BİZ DEĞİL DE ONLAR KORKUYOR?

 

"HODRİ MEYDAN, YAYINLAYIN!" DEMİŞTİK,

60 SAAT GEÇTİ, METNİNİ YAYINLADIKLARI VE BİZE MALETTİKLERİ SES KAYDINI NEDEN HÂLÂ YAYINLAMIYORLAR?

 

YOKSA (SİZLER TARAFINDAN CESARETLENDİRİLEN) TAKMA İSİM ARDINA GİZLENMİŞ BU KALLEŞ SAPIKLAR ŞU AN YARASALAR GİBİ SAKLANDIKLARI KARANLIK DELİKLERİNDE HARIL HARIL ÇALIŞARAK SUNİ BİR SES KAYDI MI İMAL ETMEYE ÇALIŞIYORLAR?

 

ONLARI NİÇİN DESTEKLİYORSUNUZ? VANDALİZME KARŞI "AÇIKTA VE AÇIKÇA, MERTÇE, TÜRKÇE" MÜCADELE EDEN   BÜKTEL'E VE BULUNMAZ'A KARŞI KALLEŞLİK VE İFTİRA DAHİL HER TÜRLÜ YÖNTEMİ MEŞRU SAYDIĞINIZ İÇİN Mİ? İSİMLERİNİ GİZLEYEN, GİZLİLİKTEN MEDET UMAN SAPIKLARA "AÇIK DESTEK" VERİRKEN, KRAVATINIZDAN VE TAKIM ELBİSENİZDEN UTANMADINIZ MI? HÂLÂ UTANMIYOR MUSUNUZ?

 

Coşkun Büktel  / 22 Şubat 2008

Not 1: Konuya yabancı olanlar, aşağıdaki başlığı tıklayarak tehdit konuşmasının metnine ve olayın tüm ayrıntı, belge ve linklerine ulaşabilirler. 

Büktel ve Bulunmaz'ın "Beyaz Cephe"ye karşı ortak açıklaması

Not 2: Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun özellikle Büktel'den niçin nefret ettiklerini ve Büktel ile Bulunmaz'a karşı olunca kalleş sapıkları bile desteklemekten niçin kaçınmadıklarını bilmeyenler!... Lütfen şu aşağıdaki üç linki tıklayınız:

 

Nutku, Akmen ve Cücenoğlu

 

72. SAAT

 

Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'na çok basit  bir soru sormuştuk. Bir daha soruyoruz:

 

DESTEKLEDİĞİNİZ KALLEŞ SAPIKLAR 72 SAAT ÖNCE METNİNİ YAYINLAYARAK "SES KAYDI DA ELİMİZDE" DEDİKLERİ VE BİZE MALETTİKLERİ O "İLK" TEHDİT KONUŞMASININ SES KAYDINI NEDEN HÂLÂ YAYINLAYAMIYORLAR?

 

Bu ne biçim bir suç belgesidir ki, suçlananlar "yayınlansın!" derken; suçlayanlar ne yayınlayabiliyor, ne de hatta neden yayınlayamadıklarını açıklayabiliyor.

 

Söyleyin o kalleş sapıklarınıza!... "Elimizde" dedikleri ve metnini 72 saat önce yayınladıkları (ve bizi "mafyalaşmakla" suçlarken dayanak olarak kullandıkları) o "ilk" tehdit konuşmasının ses kaydını (72 saat sonra sayfayı kalabalıklaştırmak, kafaları karıştırmak ve hedef saptırmak üzere yayınladıkları o bir çuval ıvır zıvırı değil; 72 saat önceki o "ilk" tehdit metninin "elimizde" dedikleri ses kaydını) ya kendileri yayınlasınlar ya da kopyasını göndersinler biz yayınlayalım!

 

"Ellerinde" olduğu halde, yayınlayamıyorlar ve neden yayınlayamadıklarını bile açıklayamıyorlar! Tıpkı kirli yüzlerini gizledikleri gibi, kendi belgelerini bile gizlemek zorunda kalıyorlar.

 

Bir de kalkmış "orospu çocuğu" sıfatını bile  beğenmiyorlar. Pöh!

 

Coşkun Büktel  / 22 Şubat 2008

Not 1: Konuya yabancı olanlar, aşağıdaki başlığı tıklayarak tehdit konuşmasının metnine ve olayın tüm ayrıntı, belge ve linklerine ulaşabilirler. 

Büktel ve Bulunmaz'ın "Beyaz Cephe"ye karşı ortak açıklaması

Not 2: Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun özellikle Büktel'den niçin nefret ettiklerini ve Büktel ile Bulunmaz'a karşı olunca kalleş sapıkları bile desteklemekten niçin kaçınmadıklarını bilmeyenler!... Lütfen şu aşağıdaki üç linki tıklayınız:

 

Nutku, Akmen ve Cücenoğlu

 

80. SAAT

80 saat sonra nihayet itiraf ettirebildik. Yalan söylemişler. Ellerinde ses kaydı yokmuş. 80 saat sonra gerçeği ilk kez itiraf etmek zorunda kaldılar:

 

"İlk gün yaptığımız haberimizde ses kaydı olduğundan söz ettiğimiz doğrudur. Webmaster’ın yanılması/yanıltması sonucu bu ifadeye haberimizde yer verilmiştir. Fakat daha sonra yaptığımız görüşmelerde ses kaydının yapılamadığını öğrendik."

 

"...kaydının yapılamadığını öğrendik."miş!... 80 saat sonra mı öğrendiniz?

 

Bu korkak sapıklar, okurların içinde (80 saat sonra akıl edilebilen) bu "topu taca atma dolmasını" yutmayacak insanların da bulunabileceğini biliyor ama endişeye kapılmıyorlar. Zaten onlar bu kadar "rahat" davranabilmek için takma isim ardına saklanıyorlar. Yukarıda aktardığımız itirafı da bir çuval yalanın arasına ve utanmazlığın zirvesi olan "Coşkun Büktel yine kıvırıyor!" gibi gerçeğin tam tersi "dezenformatif" bir başlığın altına koymaktan utanmamışlar. (Bakınız: "İtiraf sayfası") Onlar yalan söylediklerini itiraf etmek zorunda kalıyorlar ama itiraf yazısının başlığında  "kıvıranın" Coşkun Büktel olduğu yazılı... Bu korkak sapıklara "orospu çocuğu" derken küfür değil, iltifat ettiğimizi hâlâ anlamayan kaldı mı?

 

Nasılsa "yüzsüz" oldukları için, kimselerin yüzlerine tükürme ihtimalinden korkmayan bu korkak sapıklar, 80 saat sonra da olsa, yalancı olduklarını "kendi ağızlarından" itiraf ettirdiğimiz halde; hâla kalkmış, yavuz hırsızlar gibi bizden hesap soruyor, "COŞKUN BÜKTEL, DOMAİNİMİZİ ELE GEÇİREREK/SATIN ALARAK SİTEMİZİ SUSTURMAYA ÇALIŞAN ÖRGÜT İÇİN DE SEN DE FAAL OLARAK YER ALDIN MI ALMADIN MI? BU YÜZ KIZARTICI SUÇA NE KADAR KARIŞTIN, BUNU AÇIKLA…" gibi laflar ederek tüm okurların zekâlarına hakaret ediyorlar. E peki orospu çocukları, "ne kadar karıştın açıkla" diye hesap sormadan önce, "yüz kızartıcı" dediğiniz o tehdit ve satın almaya teşebbüs suçunun "elimizde" dediğiniz kanıtını göstermek zorunda değil misiniz? Peki nerde o kanıt? Yok. Ama olsun yine de hesap soralım ki, dostlar hesapta görsün!

 

Ortada bir tek yüz kızartıcı suç var: Sizin önce "mizah yaptık anlamadılar" diyerek örtbas etmeye çalıştığınız, daha sonra ise itiraf etmek zorunda kaldığınız, iftira suçu... Onu da elbette ki daha geniş ve acelesiz bir yazıyla açıklayıp (sizin yakanızı bulamadığımızdan) destekçilerinizin yakasına yapışacağız. Bekleyin!  

 

Şimdilik şu aşamaya vardık: Korkak sapıkların ellerinde ses kaydı bulunduğu anlaşılan bütün gerçek konuşmalar hiçbir tehdit unsuru içermiyor. Tehdit unsuru içeren konuşmanın ise nedense ses kaydı yok ve onlar olmadığını ancak 80 saat sonra ve ancak bizim ısrarlı yayınımızdan sonra (Bakınız: "Beyaz Cephe"ye karşı ortak açıklama.) itiraf etmek zorunda kaldılar.

 

     

Takma isim ardına saklanmış korkak sapıklardan utanma beklemek salaklık olur. O nedenle, utanmayı, bu "yüzsüz" orospu çocuklarından değil, bu "yüzsüz" orospu çocuklarını desteklemekten vazgeçtiklerine dair hâlâ en küçük bir belirti göstermemiş olan Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'dan bekliyoruz. (Ama Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun "utanma eşiği" hakkında önceden fikir sahibi olduğumuz için onlardan da pek umutlu olmadığımızı, belirtmeliyiz.)

 

 

İşte "yüzsüzlerin" itiraf sayfasının linki:

 

"80 saat sonra".

 

Coşkun Büktel  / 22 Şubat 2008

 

Not 1: Konuya yabancı olanlar, aşağıdaki başlığı tıklayarak tehdit konuşmasının metnine ve olayın tüm ayrıntı, belge ve linklerine ulaşabilirler. 

Büktel ve Bulunmaz'ın "Beyaz Cephe"ye karşı ortak açıklaması

Not 2: Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun özellikle Büktel'den niçin nefret ettiklerini ve Büktel ile Bulunmaz'a karşı olunca kalleş sapıkları bile desteklemekten niçin kaçınmadıklarını bilmeyenler!... Lütfen şu aşağıdaki üç linki tıklayınız:

 

Nutku, Akmen ve Cücenoğlu

 

24 Şubat 2008                                                      Hilmi Bulunmaz teşhir ediyor

YALAN: 27

                

Mustafa Demirkanlı dedi ki:

                                   

“Bir haftadır deneme yayını yapmakta olan www.tiyatrooyun.org tehditle susturulmaya çalışılmış. Tiyatooyun’nun hosting firmasını arayan kimliği belirsiz kişiler. Sitenin yayınını durdurmalarını, gerekiyorsa kendilerine devretmelerini tehditkar bir biçimde istemiş ve sitenin yayını kısa bir süre durmuş.

Bu cür’etkar davranışı kınıyor, bunu gerçekleştirenlerin bir an önce tespit edilmesini bekliyoruz.

EK: Yukarıda açıklanan saldırının faillerini tiyatrooyun.org, Hilmi Bulunmaz ve oğlu Cemal Bulanmaz olarak belgeleriyle açıkladı.”


(Kaynak:
"Demirkanlı saptırıyor, yalan söylüyor, iftira atıyor!")
 

Sansür Makinesi 3. Abdülhamid ile birlikte  “yok insan” Burak Caney’i referans noktası olarak gösteren Yalan Makinesi Demirkanlı'ya göre, Hilmi Bulunmaz ve oğlu Cemal Bulunmaz “yok insan” Burak Caney’in sitesinin(!) hosting firmasını tehdit edip yayınını durdurmak istemişler. Bulunmazların böyle bir tehditte bulunduğunu kanıtlayan tek bir delil ortaya koyarsa, Mustafa Demirkanlı'ya fotoğraftaki Limousine”i armağan etmeye söz veriyoruz!...

Biz sözümüzü yerine getirmezsek adiyiz; ama suçlamasını kanıtlamazsa Demirkanlı adidir...

Not: Demirkanlı’nın nasıl bir ruh durumu içerisinde olduğunu anlamak için, Coşkun Büktel’in
“DEMİRKANLI'YA (BİR KEZ DAHA) SON OLMASINI UMDUĞUM CEVAP” yazısını okumanızı salık veririz…

Hilmi Bulunmaz

Büktel'in notu: Bulunmaz'ın "vermezsem adiyim" diyerek söz verdiği Limousine'in fotoğrafını görmek için, yukarıdaki yazının orijinal sayfasına götüren aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz:    

YALAN 27

*************************

"Beyaz Cephe"nin Özdemir Nutku, Tuncer Cücenoğlu, ve Üstün Akmen tarafından desteklenen kirli iftiralarla bezenmiş sitesine ulaşmak için 

TIKLAYINIZ!

 

 

 

İFTİRAYI NASIL İTİRAF ETTİRDİK

 

 2. "EXORCISM"İN*

SAAT SAAT ÖYKÜSÜ

*Exorcism: Şeytan çıkarma

 

 

 

İTİRAFA İLK DAVET

EXORCISM 2:                    Exorcism: şeytan çıkarma.

 

"1. EXORCISM"i okumak için TIKLAYINIZ!

 

(Nutku, Akmen ve Cücenoğlu tarafından desteklenen) korkak sapıkların "diyemez" dedikleri şeyi, Cemal Bulunmaz, göğsünü gere gere söylüyor:

 

"BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT DEMEDİM"

 

Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun sapıkları tiyatrooyun denen lağım çukurunda diyorlardı ki:

 

HİLMİ BULUNMAZ ÇIKSIN DESİN Kİ "HAYIR BEN ASLA SİZİN HOSTİNG FİRMANIZI ARAMADIM ASLA WEBMASTERINIZI ARAMADIM" DİYEMEZ! KAYITLAR VAR ŞAHİT VAR.

CEMAL BULUNMAZ ÇIKSIN "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT DEMEDİM" DİYEMEZ ÇÜNKÜ BİLGİSAYAR KAYITLARI VAR.

(Kaynak: 1. Bizim sitemizdeki başlık "İftira belgeleri"... 2. Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun desteklediği tiyatrooyun sitesindeki başlık "Coşkun Büktel yine kıvırıyor". Dikkat: Onların sitesindeki linkini verdiğimiz sayfa, siz okuduğunuzda silinmiş olabilir. "Yüzsüz" oldukları için, her yöntemi kullanabiliyorlar. O nedenle, çoğu kez, onlardan aktararak yaptığımız kendi sayfalarımıza link vermeyi tercih ediyoruz.)

 

 

Hilmi Bulunmaz hakkındaki iddianıza aşağıda değineceğiz. Ama önce Cemal Bulunmaz'ın benim kalemimle aktarılmasını uygun bulduğu cevabı ortaya koyalım:

 

Hani "çıksın" desin diye, "diyemez" diye, meydan okuyorsunuz ya!... Cemal Bulunmaz, "hodri meydan" diyerek "çıktı" ve "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT diye  bir şey demediğini söyledi; yani sizin "Diyemez" dediğiniz şeyi "dedi".

 

Cemal Bulunmaz'ın konuşmasının sizin tarafınızdan yayınlanmış bilgisayar kayıtlarına baktım, Cemal haklı: "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT anlamına gelecek hiçbir şey söylememiş. Böylece, ikinci somut iftiranız da, yine tamamen "sizin yayınladığınız" ifade ve belgelerle kanıtlanmış oluyor. 

 

Cemal Bulunmaz çıkıyor, "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT DEMEDİM" diyor ama "sizin" yayınladığınız (ve herhalde kimsenin okumayacağını umduğunuz) bilgisayar kayıtlarında, Cemal'i yalancı çıkaracak tek kelime yok. Varsa, göstermek zorundasınız. Çünkü DEMEDİM" DİYEMEZ demişsiniz. ÇÜNKÜ BİLGİSAYAR KAYITLARI VAR. demişsiniz. Hadi bakalım, gösterin o bilgisayar kayıtlarınızın neresinde Cemal, "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT demiş ya da buna benzer bir şey söylemiş?

 

Cemal Bulunmaz restinizi (blöfünüzü") gördü. Şimdi sıra sizde! Hadi bakalım, gösterin elinizi! İddia sizin, ispat da size düşüyor.

 

***

 

Hilmi Bulunmaz'la ilgili iddianıza gelince: Çok komik!... İsmini vermediğiniz zaman, Bulunmaz'ı tehditle, sizi susturmakla, mafyalaşmakla suçluyorsunuz. Ama ismini verdiğiniz zaman, yalnızca sizin webmasterınızı aramış olmakla... Sizin webmasterınızı aramak (yani hakkımızda iftira kampanyası düzenleyen takma isimli orospu çocuklarının kimliğini ortaya çıkarmak için araya koydukları paravan kişilerle görüşme yapmak) ne zamandan beri suç oldu? Ha?... Dangalak sapıklara değil, onları destekleyen facepayelere soruyorum!

 

Diyorsunuz ki:

 

HİLMİ BULUNMAZ ÇIKSIN DESİN Kİ "HAYIR BEN ASLA SİZİN HOSTİNG FİRMANIZI ARAMADIM ASLA WEBMASTERINIZI ARAMADIM" DİYEMEZ! KAYITLAR VAR ŞAHİT VAR.   

 

Evet, Hilmi Bulunmaz (kayıtlarınız olsa da, olmasa da)

 

"HAYIR BEN ASLA SİZİN HOSTİNG FİRMANIZI ARAMADIM ASLA WEBMASTERINIZI ARAMADIM"

 

diyemez/demez. Çünkü bu yalnızca yalan değil, üstelik de "gereksiz" bir yalan olurdu. Sizin hosting firmanızı ya da webmasterınızı aramak, suç değil ki!... Ama siz, bu cümlede asıl ima ettiğiniz şeyi, "açıkça mertçe Türkçe" söyleyebilseydiniz; yani cümleyi şöyle kurabilseydiniz:

 

HİLMİ BULUNMAZ ÇIKSIN DESİN Kİ "HAYIR BEN ASLA SİZİN HOSTİNG FİRMANIZI VEYA  WEBMASTERINIZI TEHDİT ETMEDİM, KAPATMAYA VEYA SATIN ALMAYA KALKMADIM" DİYEMEZ! KAYITLAR VAR ŞAHİT VAR.     

 

Hilmi Bulunmaz, o zaman çıkar, bütün o dediklerinizi yapmadığını söyler, "Yaptıysam, gösterin kayıtlarınızda" derdi. Ve siz hiçbir şey gösteremezdiniz. Çünkü Hilmi'nin de Cemal'in de konuşma kayıtlarında (ki "siz" yayınladınız) ne tehdit var, ne de satın alma teşebbüsü... Yoksa Hilmi Bulunmaz, (Demirkanlı'nın, sapıkları desteklemek için yazdığı bir yazıda "delil"den söz etmesi üzerine) şu satırları yazabilir miydi: 

 

(...) Sansür Makinesi 3. Abdülhamid ile birlikte  “yok insan” Burak Caney’i referans noktası olarak gösteren Yalan Makinesi Demirkanlı'ya göre, Hilmi Bulunmaz ve oğlu Cemal Bulunmaz, “yok insan” Burak Caney’in sitesinin(!) hosting firmasını tehdit edip yayınını durdurmak istemişler. Bulunmazların böyle bir tehditte bulunduğunu kanıtlayan tek bir delil ortaya koyarsa, Mustafa Demirkanlı'ya fotoğraftaki Limousine”i armağan etmeye söz veriyoruz!...

Biz sözümüzü yerine getirmezsek adiyiz; ama suçlamasını kanıtlamazsa Demirkanlı adidir...
 

(Kaynak: Demirkanlı Yalanları, "Yalan 27")

 

Hilmi'nin konuşma kaydında en küçük bir suç unsuru bulunmadığını bildiğiniz için, Hilmi'ye karşı sadece "HAYIR BEN ASLA SİZİN HOSTİNG FİRMANIZI ARAMADIM ASLA WEBMASTERINIZI ARAMADIM" DİYEMEZ! diyerek, koftiden, güya efeleniyorsunuz. Geri zekâlı facepayelerinizin bu dolmayı yutacaklarına (daha önce yaptığınız alçakça yayınlardaki "tehdit, susturma, mafyalaşma" gibi iftiralarınızla beyinleri yıkanmış olduğu için) "webmasterınızı aramak" ile "webmasterınızı tehdit etmek" arasındaki farkı anlayamayacaklarına güveniyorsunuz. Evet, Hilmi "aramadım" diyemez; ama "tehdit etmedim, satın almaya kalkışmadım"  diyebiliyor. "Tehdide dair bir tek delil gösterebilirseniz Limousine veririm" diyebiliyor. "Vermezsem ben adiyim, suçlamalarınızı kanıtlamazsanız siz adisiniz" diyerek somut ve iddialı konuşabiliyor. Peki siz Hilmi'nin bu dediklerini okurlara duyuruyor musunuz? Hayır! Siz, hâlâ, ana sayfanızda "Baba oğul Bulunmazlar susuyor" başlığıyla zavallı okurlarınızı (facepayelerinizi) alçakça aldatmaya devam ediyorsunuz. (Not: Ana sayfadan bizimle ilgili bütün başlıkları kaldırmak zorunda kaldıkları şu son dakikada bile, "Baba oğul Bulunmazlar susuyor" başlığı, "son dakika haberleri"nden biri olarak hâlâ dönmeye devam ediyor.) Siz facepayelerinizi daima dezenforme ettiniz, yalan ve iftiralarla zehirlediniz, eşek yerine koydunuz. Kaç tanesinin gerçekten eşek, kaç tanesinin orospu çocuğu, kaç tanesinin yalnızca "mağdur" olduğunu; kaç tanesinin ise mevcut bile olmadığını merak ediyorum.

 

***

 

Evet, Cemal Bulunmaz, sizin "diyemez" dediğiniz şeyi "dedi"... Kanıtlayın suçlamanızı! Bekliyoruz. Bu ikinci exorcism. Yine kaçış yok: Bu kez, ya o yayınladığınız bilgisayar kayıtlarında, Cemal'in "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT dediği satırın yerini göstererek suçlamanızı kanıtlayacaksınız ya da gösteremeyerek (bir kez daha) orospu çocuğu olduğunuzu...

 

Sizin cibilliyetiniz bir kez daha kanıtlandıktan sonra, sıra bize gelecek ve sizi cevaplamak için değil (böyle bir zorunluluğumuz yok) ama okurlarımızın merakını gidermek için; kendinizi gizlerken araya koyduğunuz paravan kişilerle neler konuştuğumuzu anlatacağız. Elimizde kayıt filan yok. Ama yine de, sizin anlattığınız öykünün tam tersini (hakikati) anlattığımızda, doğru konuştuğumuzu her okur kolayca anlayacak.

 

Coşkun Büktel  / 26 Şubat 2008 (saat: 10.00)

 

Not 1: Konuya yabancı olanlar, aşağıdaki başlığı tıklayarak tehdit konuşmasının metnine ve olayın tüm ayrıntı, belge ve linklerine ulaşabilirler. 

Büktel ve Bulunmaz'ın "Beyaz Cephe"ye karşı ortak açıklaması

Not 2: Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun özellikle Büktel'den niçin nefret ettiklerini ve Büktel ile Bulunmaz'a karşı olunca kalleş sapıkları bile desteklemekten niçin kaçınmadıklarını bilmeyenler!... Lütfen şu aşağıdaki üç linki tıklayınız:

 

Nutku, Akmen ve Cücenoğlu

 

30 SAAT SONRA

 

"2. EXORCISM"DE 30. SAAT:                    Exorcism: şeytan çıkarma.

 

"1. EXORCISM"i okumak için TIKLAYINIZ!

 

Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nu göreve çağırıyoruz:  

 

Sırf bize iftira attıkları için desteklediğiniz "yüzsüz" ve korkak sapıklara söyleyin, sözlerinin gereğini yapsınlar!

 

Ne demişlerdi:

 

CEMAL BULUNMAZ ÇIKSIN "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT DEMEDİM" DİYEMEZ ÇÜNKÜ BİLGİSAYAR KAYITLARI VAR.

(Kaynak:  Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun desteklediği hela gibi çift "oo"lu tiyatrooyun.com'da çıkmış imzasız yazı: "Coşkun Büktel yine kıvırıyor".)

 

"Çıksın" dedikleri Cemal Bulunmaz çıktı ve dedi ki:

 

"BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT DEMEDİM"

 

Yani Cemal Bulunmaz, korkak sapıkların restini gördü ve sapıkların "diyemez" dediği şeyi "dedi".

 

Bu durumda, Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun "açık destek" verdiği "yüzsüz" sapıklara ne yapmak düşer? Gayet açık:

 

"Çıksın" dedikleri Cemal Bulunmaz gibi, onlar da "çıkacaklar" ve ("kendilerinin yayınladıkları" Cemal  Bulunmaz'a ait bilgisayar kayıtlarının neresinde, Cemal Bulunmaz'ın "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT dediğini göstererek; Cemal Bulunmaz'a yönelttikleri suçlamanın palavra olmadığını, ciddiye alınması gerektiğini  kanıtlayacaklar. Bunu kanıtladıklarında, onlara "orospu çocuğu" derken bizim  yanılmış olduğumuzu, onlara "orospu çocuğu" demekle haksızlık ettiğimizi de kanıtlamış olacaklar.

 

Ama aradan 30 saat geçti, "yüzsüz" sapıklarınızda tık yok! Onlar "yüzsüz" olduklarından (nasılsa tanınma ve kepaze olma tehlikemiz yok diye düşünerek) orospu çocuğu olmakta sakınca görmüyor olabilirler. Ama bu sapıklara "açık destek" veren Nutku, Akmen ve Cücenoğlu "yüzsüz" değil ki...

 

Yanılıyor muyuz?

 

Coşkun Büktel  

27 Şubat 2008 (saat: 15.30)

 

Not 1: Konuya yabancı olanlar, aşağıdaki başlığı tıklayarak tehdit konuşmasının metnine ve olayın tüm ayrıntı, belge ve linklerine ulaşabilirler. 

Büktel ve Bulunmaz'ın "Beyaz Cephe"ye karşı ortak açıklaması

Not 2: Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun özellikle Büktel'den niçin nefret ettiklerini ve Büktel ile Bulunmaz'a karşı olunca kalleş sapıkları bile desteklemekten niçin kaçınmadıklarını bilmeyenler!... Lütfen şu aşağıdaki üç linki tıklayınız:

 

Nutku, Akmen ve Cücenoğlu

 

67 SAAT SONRA

 

"2. EXORCISM"DE 67. SAAT:                    Exorcism: şeytan çıkarma.

 

"1. EXORCISM"i okumak için TIKLAYINIZ!

 

Türk Dil Kurumu'nun Türkçe Sözlük'ü diyor ki:

 

Kalleş: s. Ar. Kallaş. Sözünde durmayıp bir işin yüzüstü kalmasına yol açan; birine gizlice kötülük eden 

 

Orospu çocuğu: is. Serseri, haylaz, hinoğluhin, hilekâr, kalleş.

 

 

Demek ki: Birine meydan okuyup da, "hodri meydan" cevabını aldıklarında "tam siper" olup sözünü unutanlara, (Bakınız: "1. ve özellikle 2. Exorcism") sözünde durmayanlara; takma isim ardına saklanarak insanlara iftira atan kalleş sapıklara, "orospu çocuğu" kavramını ağzına alamıyormuş gibi yapmacık ("euphemistic") bir görüntü ardına saklanıp her türlü orospu çocukluğunu yapanlara; yalnızca biz (Büktel ve Bulunmaz) değil, Türkçe Sözlük de "orospu çocuğu" diyor. Ve kesinlikle inanmalısınız ki, hiçbir kelime, o sözlüğe, yalnızca kenar süsü olarak dursun diye konmuyor; ihtiyaç durumunda kullanılsın diye konuyor.

 

İftiralarını uzun süre Burak Caney, bir ara  Beyaz Cephe takma adlarının ardına saklanarak; daha sonra her iki imzanın da kepaze olması üzerine, şimdilerde facebook'ta tiyatrooyun imzasıyla ya da tiyatrooyun'da imzasız olarak, yayınlayan "korkak, kalleş, sözünde durmayan, namert" sapıkları tek bir kavramla tanımlamak için Türkçe'de "orospu çocuğu" kadar uygun bir başka kavram var mı? Yok.

 

Ben neden iyi bir yazarım? Durumları en isabetli kelime ve kavramlarla tanımlayabildiğim, kurduğum kompozisyonlar içinde kelimeleri mermi kadar etkili kılabildiğim için... Yoksa vandallar bana karşı mücadele etmek için yarasalar gibi karanlığa  saklanmak, sahibi belirsiz kalleş siteler kurmak zorunda kalırlar mıydı? Ne yazık ki,   sözlükte, orospu çocuklarını destekleyenler için özel bir tanım bulunmuyor. "Facepayeler" tanımı bu ihtiyaçtan doğdu.

 

Korkak sapıkları yalnızca Nutku, Akmen ve Cücenoğlu destekliyor değil. Sapıkların yayınladığı (sayıları 300'ü aşan) facepayeler listesi içinde her şeyden habersiz masum ve mağdur insanların (facepaye olmayanların)  çoğunlukta olduğunu biliyor olsak da (çünkü anketi 3. Abdülhamid'in daha önce düzenlediği anketlerdeki gibi sahtekârca yöntemlerle düzenledikleri için, Ulvi Alacakaptan'ı, Hakan Urcu'yu, Levent Çağlayan'ı bile yanıltabilmişler); yine de, masum ve mağdur olduklarını hiç sanmadığımız bazı "kuyruk acılı" facepayeleri de, teşhir edecek ve yakalarına yapışıp taraflarını ("inkâr kapısını aralık bırakarak" değil) "açıkça mertçe, Türkçe, netçe" belirlemelerini talep edeceğiz. Onların da, bize iftira eden yüzsüz ve kalleş" sapıklara, ya tıpkı Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun yaptığı gibi "açık destek" vermelerini, ya da sapıkların iftira kampanyasının mağduru olduklarını açıklamalarını isteyeceğiz. Karar onların olacak. Ama her ne olursa olsun, o iğrenç listede imzası bulunan herkes, mağdur mudur, geri zekâlı mıdır, yoksa bize iftira edilmesinden zevk duyan bir orospu çocuğu mudur ortaya çıkacak. Ak koyun kara koyun belli olacak.

 

Ama biz şimdilik, hesabı yine, kalleş ve iftiracı sapıklara "açık destek" veren Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'ndan soralım:

 

"Çıksın" dediğiniz Cemal Bulunmaz çıktı ve  "diyemez" dediğiniz şeyi dedi:

 

"BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT DEMEDİM"

 

Yani çiğ yemeyen Cemal Bulunmaz, başının ağrımayacağından emin olduğu için, bir başka deyişle, iftiracı korkak sapıkların ellerindeki bilgisayar kayıtlarında herhangi bir suç kanıtı bulunamayacağını bildiği için, sapıkların restini gördü. Bu durumda, Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun "açık destek" verdiği iftiracı "yüzsüz" sapıklara ne yapmak düşer? Gayet açık:

 

"Çıksın" dedikleri Cemal Bulunmaz gibi, onlar da "çıkacaklar" ve ("kendilerinin yayınladıkları" Cemal  Bulunmaz'a ait bilgisayar kayıtlarının neresinde, Cemal Bulunmaz'ın "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT dediğini göstererek; Cemal Bulunmaz'a yönelttikleri suçlamanın palavra olmadığını, ciddiye alınması gerektiğini  kanıtlayacaklar. Bunu kanıtladıklarında, onlara "orospu çocuğu" derken bizim  yanılmış olduğumuzu, onlara "orospu çocuğu" demekle haksızlık ettiğimizi de kanıtlamış olacaklar.

 

Ama aradan 66 saat geçti, "yüzsüz" sapıklarınızda tık yok! Onlar "yüzsüz" olduklarından (nasılsa tanınma ve kepaze olma tehlikemiz yok diye düşünerek) iftiracı orospu çocuğu olmakta sakınca görmüyor olabilirler. Ama bu sapıklara "açık destek" veren Nutku, Akmen ve Cücenoğlu "yüzsüz" değil ki...

 

Yanılıyor muyuz?

 

66 saat oldu... Cevabı duyamadık?

 

 

Coşkun Büktel  

29 Şubat 2008 (saat: 15.30)

 

Not 1: Konuya yabancı olanlar, aşağıdaki başlığı tıklayarak tehdit konuşmasının metnine ve olayın tüm ayrıntı, belge ve linklerine ulaşabilirler. 

Büktel ve Bulunmaz'ın "Beyaz Cephe"ye karşı ortak açıklaması

Not 2: Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun özellikle Büktel'den niçin nefret ettiklerini ve Büktel ile Bulunmaz'a karşı olunca kalleş sapıkları bile desteklemekten niçin kaçınmadıklarını bilmeyenler!... Lütfen şu aşağıdaki üç linki tıklayınız:

 

Nutku, Akmen ve Cücenoğlu

 

6 GÜN SONRA

 

"2. EXORCISM"DE 6. GÜN:                    Exorcism: şeytan çıkarma.

 

"1. EXORCISM"i okumak için TIKLAYINIZ!

 

Bizim onurumuza iftira ettiklerini, bir kez daha ve yine "iki kere iki dört" netliğiyle kanıtladığımız bu "yüzsüz" sapıklara "orospu çocuğu" demenin küfür olduğunu iddia eden herkes; bizim onurumuza iftira edilmesini önemsemiyor demektir. Ve bizim onurumuza iftira edilmesini önemsemeyen tüm pespayeler, orospu çocuğudur.

 

Burak Caney'in, helâ kapısındaki gibi "çift "oo"lu tiyatroyun.org adlı sitesinde Büktel ve Bulunmaz'ı "mafyalaşma", "tehdit", "susturma", "Burak Caney'in sitesini satın almaya kalkışma" gibi, ancak fıkra lazlarının akıl edebileceği kadar ahmakçasına iğrenç suçlarla suçlayan "yüzsüz sapıklar", "elimizde ses kaydı ve bilgisayar kaydı var" diyerek, birtakım konuşma metinleri yayınlamışlardı. (Bakınız: "İftira Belgeleri") Ses kaydı var dedikleri metinde, yukarıda sıralanmış suçların tüm unsurlarını içeren konuşmalar vardı ama o metni kendilerinin uydurdukları, "1. Exorcism"in sonunda o metne ait ses kaydının bulunmadığını itiraf etmeleriyle açığa çıktı:

 

"İlk gün yaptığımız haberimizde ses kaydı olduğundan söz ettiğimiz doğrudur. Webmaster’ın yanılması/yanıltması sonucu bu ifadeye haberimizde yer verilmiştir. Fakat daha sonra yaptığımız görüşmelerde ses kaydının yapılamadığını öğrendik."

 

(Kaynak:  Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun desteklediği hela gibi çift "oo"lu tiyatrooyun.com'da çıkmış imzasız yazı: "Coşkun Büktel yine kıvırıyor".)

 

 

"Bilgisayar kaydı var" diyerek  yayınladıkları konuşma metinleri ise, tamamen gerçekti ama bu konuşmalarda yukarıda sıralanan suçlarla ilgili en küçük bir imaya bile rastlanmıyordu. (Bakınız: "İftira Belgeleri") O konuşmaları sırf ellerinde gerçek belge de bulunduğunu gösterebilmek için koymuşlardı.

 

Kısacası, "elimizde ses kaydı var, bilgisayar kaydı var" diyerek, helâ gibi "çift "oo"lu tiyatrooyun.org adlı sitelerinde, imzasız yazılarla bize günlerdir en iğrenç "mafyatik" suçlamaları yönelten "yüzsüz" sapıklar; suç unsuru içeren konuşmanın belgesini gösteremiyor (ses kaydının bulunmadığını "80 saat sonra" itiraf etmek zorunda  kalıyor); belgesini gösterebilecekleri MSN konuşmalarında ise suç unsuru gösteremiyorlar.

 

Fakat suç unsuru içeren telefon  konuşmasının "elimizde" dedikleri ses kaydının "ellerinde" bulunmadığını "80 saatte de olsa" itiraf ettirebildiğimiz halde (Bakınız: "1. Exorcism"); bilgisayar kaydı var diyerek yayınladıkları MSN konuşmalarında hiçbir suç unsuru bulunmadığını itiraf etmeye yanaşmıyorlar. Oysa kanıt ortada:

 

Demişlerdi ki:

 

CEMAL BULUNMAZ ÇIKSIN "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT DEMEDİM" DİYEMEZ ÇÜNKÜ BİLGİSAYAR KAYITLARI VAR.

(Kaynak:  Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun desteklediği helâ gibi çift "oo"lu tiyatrooyun.com'da çıkmış imzasız yazı: "Coşkun Büktel yine kıvırıyor".)

 

"Çıksın" dedikleri Cemal Bulunmaz çıktı ve dedi ki:

 

"BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT DEMEDİM"

 

Yani Cemal Bulunmaz, korkak sapıkların restini gördü ve sapıkların "diyemez" dediği şeyi "dedi".

 

Bu durumda, Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun "açık destek" verdiği "yüzsüz" sapıklara ne yapmak düşer? Gayet açık:

 

"Çıksın" dedikleri Cemal Bulunmaz gibi, onlar da "çıkacaklar" ve ("kendilerinin yayınladıkları" Cemal  Bulunmaz'a ait bilgisayar kayıtlarının neresinde, Cemal Bulunmaz'ın "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT dediğini göstererek; Cemal Bulunmaz'a yönelttikleri suçlamanın palavra olmadığını, ciddiye alınması gerektiğini  kanıtlayacaklar. Bunu kanıtladıklarında, onlara "orospu çocuğu" derken bizim  yanılmış olduğumuzu, onlara "orospu çocuğu" demekle haksızlık ettiğimizi de kanıtlamış olacaklar.

 

Ama hayır! Burak Caney takma adının ardına saklanmış "yüzsüz" sapıklar, bu kez itiraf etmiyorlar. Kendi iddialarının "var" dedikleri kanıtını göstermekten 6 gündür yan çiziyor; suçlamalarına ilişkin hiçbir belge gösteremiyor; suçlananların savunmasına asla sayfa ya da link vermedikleri helâ gibi çift "oo"lu tiyatrooyun.org adlı sitelerinde,yalnızca, tek kale maç yapar gibi, belgesini gösteremedikleri iftiraları fıkra lazı inadıyla yayınlamaya devam ederek, suçlananların görüşünü merak etmeyen vasat zekâlı okurları bize karşı nefretle "dolduruyorlar".

 

Bu durumda diyorum ki: Bizim onurumuza iftira ettiklerini, bir kez daha ve yine "iki kere iki dört" netliğiyle kanıtladığımız bu "yüzsüz"  sapıklara "orospu çocuğu" demenin küfür olduğunu iddia eden herkes; bizim onurumuza iftira edilmesini önemsemiyor demektir. Ve bizim onurumuza iftira edilmesini önemsemeyen tüm pespayeler, orospu çocuğudur.

 

Hiçbir helâ duvarı, "yüzsüz" ve iftiracı sapık Burak Caney'in helâ gibi çift "oo"lu tiyatrooyun sayfalarındaki kadar aşırı bir çirkeflik barındıramaz. (Bakınız: "Burak Caney'in fotoğraf sergisi".) İmza toplayacaksanız, önce "Burak Caney'in fotoğraf sergisi" ne karşı imza toplayın! Orospu çocukları sizi!...

 

         

Coşkun Büktel  

2 Mart 2008

 

Not 1: Konuya yabancı olanlar, aşağıdaki başlığı tıklayarak tehdit konuşmasının metnine ve olayın tüm ayrıntı, belge ve linklerine ulaşabilirler. 

Büktel ve Bulunmaz'ın "Beyaz Cephe"ye karşı ortak açıklaması

Not 2: Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun özellikle Büktel'den niçin nefret ettiklerini ve Büktel ile Bulunmaz'a karşı olunca kalleş sapıkları bile desteklemekten niçin kaçınmadıklarını bilmeyenler!... Lütfen şu aşağıdaki üç linki tıklayınız:

 

Nutku, Akmen ve Cücenoğlu

 

12 GÜN SONRA

 

"2. EXORCISM"DE 12. GÜN:                    Exorcism: şeytan çıkarma.

 

"1. EXORCISM"i okumak için TIKLAYINIZ!

 

Bize gönderdikleri 22 Şubat 2008 tarihli mail mesajıyla ve "Belgenizi gösterin!" çağrımıza karşı 12 gündür susmalarıyla, korkak sapıklar demek istiyorlar ki:

 

"Daha fazla kafamızı kızdırırsanız, bizi kurşunlattığınızı bile söyleriz!"

 

İnsanları, Burak Caney (ya da "Beyaz Cephe") takma isimlerinin ardına saklanarak ya da imzasız yazarak suçlamak, alçaklıktır. Peki ya imzasız yazılarla insanlara iftira atarken, iftirayı inandırıcı kılmak amacıyla, elinde belge olmadığı halde "elimde belge var" demek ve "göster belgeyi!" dendiğinde, 12  gündür, hiç oralı olmamak (Bakınız: "Exorcism") nedir? Kuşkusuz ki, alçaklıktan çok öte bir orospu çocukluğudur.

 

"Elimizde belge var!" diyerek bize iftira atan korkak sapıklar; "Gösterin belgenizi!" dediğimizde tam siper olup süt dökmüş kedi gibi susmakla, açıkça şu mesajı vermiş oluyorlar:

 

Biz sadece iftiramızı atarız. Kanıtla belgeyle filan hiç işimiz olmaz. Ha, iftiramızı inandırıcı kılmak için, "elimizde belge var" deriz ama; siz "gösterin belgeyi!" dediğinizde, sizi duymamış gibi yaparız. Bu yüzden sizin sitenizi izleyen üç beş kişiye* karşı rezil duruma düşmüş olsak bile, gerçek kimliğimizi gizlediğimiz için bu rezaletin bize hiçbir zararı olmaz. Ama olayı tek yanlı olarak yalnızca bizden (helâ kapısı gibi çift "oo"lu tiyatrooyun.org'dan, tiyatrooyun'a link ve destek veren tiyatrom.com ve tiyatrodergisi.com.tr sitelerinden) öğrenen; Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun "açık destek" vermesi sayesinde karşı görüşü merak bile etmeden bize güvenen ahmak okurlar ya da eleştirileriniz yüzünden size karşı kuyruk acılı tiyatrocular, olayın aslını araştırmaya zaten gerek duymazlar ve bizim iftira kampanyamıza destek verirler. Aldığımız destek imzalarına, "imal ettiğimiz" imzaları da eklediğimizde, ortaya çıkan yekun bir çekim kuvveti yaratır ve bu kuvvetin çekimine kapılan bazı zayıf unsurlar da iftira kampanyamıza katıldığında, kanıtlar, belgeler, hakikat artık kimsenin umurunda olmaz ve siz mutlaka zarar görürsünüz. İstediğiniz kadar "Hani kanıt? Hani belge?" diye bağırın!... Tüm camialarda olduğu gibi, tiyatro camiasında da, vasat zekâlar çoğunluktadır ve çoğunluk hakikate değil, çoğunluğa inanır. Hakikati bilenler de zaten bu çoğunluğa karşı çıkmayı, çoğunlukla olan menfaat ilişkilerini sırf hakikat uğruna riske sokmayı asla göze alamazlar. Düzenlediğimiz iftira kampanyası ile ilgili hakikati okurlara duyurmaya hiçbir sanatçı yanaşmaz, hakikati hiçbir site yayınlamaz. Daha fazla kafamızı kızdırırsanız, daha ciddi iftiralar atar, bizi kurşunladığınızı ya da kurşunlattığınızı bile söyleyebiliriz. (Bakınız: Takma isim ardına gizlenen sapıkların bize gönderdikleri "Sırada ne var? Kurşunlatma mı?" başlıklı mail mesajı.) Kurşunlatma iftirasıyla sizi hapse bile tıktırabiliriz. Rahmi Dilligil'in başına gelenleri unutmayın!

 

Evet, korkak sapıkların susmalarının ardındaki hesaplar bunlardır. Bu kirli ve kriminal hesaplara alet olmayı kendilerine yedirebilen, isimlerinin korkak sapıklar tarafından bu kirli ve kriminal hesaplara bulaştırılmış ve bize karşı "kullanılmış" olmasına itiraz etmeyen bazı orospu çocuklarına rağmen; korkak sapıkların bu hesaplarını bozmaya ve hakikati hakim kılmaya, yalnızca iki kişi bile kalsak, kararlı ve yeterliyiz. Çünkü hakikat (50 milyon kişinin bile değiştiremeyeceği hakikat) bizden yana. (Bakınız: "Exorcism")

 

Coşkun Büktel  

6 Mart 2008

 

(* Sitemizi geçmişte ve gelecekte kaç kişinin izlediğini ne zaman isterseniz öğrenebilirsiniz: Bu konuda karşımızdakilerin yaptığı gibi, yani "işimize geldiği gibi" rakam açıklamak yerine, internette belki de ilk kez olarak, "tüm"  rakamlarımızın kaynağını açıklamıştık. Rakamlarımızı, bizim de öğrendiğimiz adrese girerek, bizden de önce, öğrenebilirsiniz: www.coskunbuktel.com/webtrafik)

 

Not 1: Konuya yabancı olanlar, aşağıdaki başlığı tıklayarak "tehdit" konuşmasının metnine ve olayın tüm ayrıntı, belge ve linklerine ulaşabilirler. 

Büktel ve Bulunmaz'ın "Beyaz Cephe"ye karşı ortak açıklaması

Not 2: Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun özellikle Büktel'den niçin nefret ettiklerini ve Büktel ile Bulunmaz'a karşı olunca kalleş sapıkları bile desteklemekten niçin kaçınmadıklarını bilmeyenler!... Lütfen şu aşağıdaki üç linki tıklayınız:

 

Nutku, Akmen ve Cücenoğlu

 

18 GÜN SONRA

 

"2. EXORCISM"DE 18. GÜN:                    Exorcism: şeytan çıkarma.

 

"1. EXORCISM"i okumak için TIKLAYINIZ!

 

Marifet, facebook'ta 400 ya da 4000 imza imal etmek değil; o imzalar arasında, 18 gündür kanıtlayamadığınız iddianızı/iftiranızı kanıtlayabilecek bir tane, tek bir tane, "adam" bulabilmek.

 

"Elimizde ses kaydı var" dediler, ses kaydı bulunmadığını 80 saat sonra itiraf ettirdik. (Bakınız: "1. Exorcism")

 

CEMAL BULUNMAZ ÇIKSIN "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT DEMEDİM" DİYEMEZ ÇÜNKÜ BİLGİSAYAR KAYITLARI VAR.

 

dediler, Cemal Bulunmaz çıktı ve dedi ki:

 

"BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT DEMEDİM"

 

Yani Cemal Bulunmaz, eskiden Burak Caney takma adı ardına saklanan, (Burak Caney adının kepaze olması üzerine) şimdilerde imzasız yazan korkak sapıkların restini gördü ve onların "DİYEMEZ" dedikleri şeyi "dedi".

 

Şimdi korkak sapıklar, (sayılarının 400'e varmasıyla övündükleri) o facepayeler listesinden, Cemal Bulunmaz'ı yalanlayacak, böylelikle Büktel ve Bulunmazlara yönelik "tehdit, satın almaya kalkışma, mafyalaşma" gibi ahmakça iddia ve suçlamaların ciddiye alınması gerektiğini ve Büktel ile Bulunmaz'ın korkak sapıklara ve "tüm" destekçilerine iftiracı orospu çocuğu derken haksızlık ettiğini kanıtlayacak, bir tane, tek bir tane "adam" bulabilir mi? Babayiğit bulabilir mi, diye sormuyoruz; yalnızca, destekledikleri korkak sapıkların iddiasını kanıtlayacak tek bir tane "adam" bulabilirler mi diye soruyoruz. Bulamıyorlar. Oysa bulmak zorundalar. Çünkü iddia ve suçlamanın sahipleri onlar ve

evrensel bir hukuk kuralı şöyle diyor: "Kimse masum olduğunu kanıtlamak zorunda değildir. Kanıtlama yükümlülüğü iddia sahiplerinindir."

 

Ama iddia sahibi korkak sapıklar, 18 gündür tam siper... Hadi kendileri kanıtlayamıyor, facebook'ta (Demirkanlı'nın deyişiyle facebok'ta) imal ettikleri o 400 imza içinden bir tek "adam" çıkıp, korkak sapıklara yardım etse ya!... 400 imza içinden bir tek adam çıkıp Cemal Bulunmaz'ı yalanlasa ya!... Bize yönelik o tehdit ve mafyalaşma suçlamalarını kanıtlasa ya!... Ne mümkün!... Onlar "adam" değil ki, sadece imza!.. O yüzden, korkak sapıkların bir yaralı parmağına bile işeyemiyorlar.

 

Ama sapıkların meydan okumasına karşı çıkıp "Hodri meydan" diyen Cemal Bulunmaz bir imzadan ibaret değil. Korkak sapıklar, facebok'ta topladıkları facepayeler arasında, Cemal Bulunmaz kalitesinde, kaç gerçek insan, kaç "adam" çıkarabilir? Sıfır. Ancak sıfır. Ya da çift sıfır.

 

400 adam içinden 18 gündür, sapıkların iftirasını imzayla ya da kelle sayısıyla değil de, "kanıtla, belgeyle" destekleyecek bir tek "adam" çıkmadığına göre, o 400 imza sıfıra eşittir. Sıfırdır.

 

400 imza sıfır ederse, 400 milyon imza kaç eder? Sıfır eder.

 

Veya hela kapısı gibi çift "00" eder.

 

***

 

Birinci itiraflarını 80 saat sonra yapmışlardı. İkinci itiraflarını ise 18 gündür yapmıyor, yeni yeni iftiralarla gündemi değiştirebileceklerini, ikinci kez kepaze olmaktan kurtulabileceklerini sanıyor; facepayeler listesinde gerçek adıyla yer almaya devam ederek "yüzsüz" sapıkların iftirasını destekleyen o üç beş enayi fügüranı daha da beter kepaze etmiş olmaya aldırmıyorlar. Facepayeler listesinde gerçek adlarıyla yer alan enayi fügüranlar korkak sapıkları aklayamıyor, ama korkak sapıklar enayi fügüranları bir güzel boka batırıyor, facepaye ediyor.

 

Ellerinize sağlık! Devam edin!

 

facepaye sayısının (gerçek isimlerin sayısından söz ediyorum, imal edilmiş isimlerin sayısından değil) artması da, azalması da bizim için avantaj... Sayınız (yani azalmakta olan "gerçek" sayınız) artsaydı bile, bunca lağım sıçanı arasında temiz ve yalansız kalmış ender kişiler olmakla övünürdük. Ama insanlar facebok'ta yaptığınız sahtekârlıkları "keşfediyor" ve gerçek sayınız azalıyor (Bakınız: "Bir İftiranın Bataklık Anatomisi".) ve  biz, bu durumda, tiyatro camiası yayınlarımız sayesinde korkak sapıkları teşhis etti diye, yine övünüyoruz. Yani her zaman dediğim gibi:

 

Dürüst insanlar için iki ucu boklu değnek yoktur; iki ucu ballı değnek vardır. O nedenle biz her durumda mutluyuz; her durumda alnımız (ve yüzümüz) açık.

 

Darısı, saklanmak zorunda olan iftiracı orospu çocuklarının başına!

 

***

 

Aşağıya, üzerinde çalışmakta olduğum, yakında yayınlanacak,  yeni yazımın şiir biçimindeki başlığını aktararak şimdilik bitiriyorum:

 

Değil beş on

beş on milyon

"facepaye" olsanız,

 

iftirayı onaylayan

o kirli imzalarınız

vız gelir bize vız.

 

 

COŞKUN BÜKTEL  

12 Mart 2008 / Saat: 23.30

 

Not 1: Konuya yabancı olanlar, aşağıdaki başlığı tıklayarak "tehdit" konuşmasının metnine ve olayın tüm ayrıntı, belge ve linklerine ulaşabilirler. 

Büktel ve Bulunmaz'ın "Beyaz Cephe"ye karşı ortak açıklaması

Not 2: Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun özellikle Büktel'den niçin nefret ettiklerini ve Büktel ile Bulunmaz'a karşı olunca kalleş sapıkları bile desteklemekten niçin kaçınmadıklarını bilmeyenler!... Lütfen şu aşağıdaki üç linki tıklayınız:

 

Nutku, Akmen ve Cücenoğlu

 

20 GÜN SONRA

 

"2. EXORCISM"DE 20. GÜN:                    Exorcism: şeytan çıkarma.

 

"1. EXORCISM"i okumak için TIKLAYINIZ!

 

"Hiç kimse masum olduğunu kanıtlamak zorunda değildir, suçu kanıtlama yükümlülüğü suçlayan tarafa düşer" diyen evrensel hukuk normuna göre; biz, bizi suçlayan her orospu çocuğunu cevaplamak ve masumiyetimizi kanıtlamak zorunda değiliz; ama bizi suçlayan orospu çocukları, suçlamalarını kanıtlamak zorunda!...

 

"Elimizde ses kaydı var" dediler, ses kaydı bulunmadığını 80 saat sonra itiraf ettirdik. (Bakınız: "1. Exorcism")

 

CEMAL BULUNMAZ ÇIKSIN "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT DEMEDİM" DİYEMEZ ÇÜNKÜ BİLGİSAYAR KAYITLARI VAR.

 

dediler, Cemal Bulunmaz çıktı ve dedi ki:

 

"BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT DEMEDİM"

 

Yani Cemal Bulunmaz, eskiden Burak Caney takma adı ardına saklanan, (Burak Caney adının kepaze olması üzerine) şimdilerde imzasız yazan korkak sapıkların restini gördü ve onların "DİYEMEZ" dedikleri şeyi "dedi".

 

Şimdi DİYEMEZ ÇÜNKÜ BİLGİSAYAR KAYITLARI VAR. demiş olan korkak sapıklar, o kayıtların neresinde Cemal Bulunmaz'ın "BU SİTEYİ (DOMAİNİ BİZE SAT dediğini göstererek, bize yönelik suçlamalarını kanıtlamak zorunda...

 

Ama o kayıtları (sanki aleyhimize birer belgeymiş gibi) kendileri yayınladıkları halde, o kayıtlarda bir tek suç unsuru gösteremiyorlar. Gösteremedikleri gibi, gösteremediklerini de söyleyemiyorlar. "Elimizde" dedikleri kanıtların, kanıt filan olmadığını ikinci kez itiraf edip ikinci kez kepaze olmak istemiyorlar. Asıl kepazeliğin, iftirayı itiraf etmek değil, iftira etmiş olmak olduğunu 20 gündür anlamıyorlar. İnsanları sahte kanıtla suçladıktan sonra, "hani kanıt?" dendiğinde cızlamı çekip tam siper olan takma isimli orospu çocukları umurumuzda değil! Ama onların, kendi adlarını gizlerken, gerçek adlarıyla önümüze sürdüğü üç-beş tane enayi fügüranla hesabımız var. facepayeler listesinde ya da hela gibi çift "oo"lu tiyatrooyun sayfalarında gerçek adlarıyla yer alarak, bu iftiracı "yüzsüzlerin" bize karşı yürüttüğü iftira kampanyasını "gerçek adlarıyla"  destekleyen, Nutku, Akmen,  Cücenoğlu, Yıldırım Fikret Urağ ve (1994'te "Shakespeare'e Moruk Muamelesi Yapmak"* adlı yazımızla eleştirmiş olduğumuz) Zafer Algöz'e soruyoruz:

 

Evrensel hukuk normları sizin de umurunuzda değil mi? Hadi Nutku zaten iftiracı; hadi Akmen, bu iftira batağına "Özdemir Abi"sinin hatırına girdi ("Özdemir Abi"sinin nârına yandı); hadi Cücenoğlu, bu sitede en çok okunan, şimdiden bir eleştiri klasiği olarak tanınan "Çığ Aslında Nedir, Neyi Sarsıyor?" başlıklı yazımdaki eleştirilerin verdiği kuyruk acısına ancak bu iftiraya imza atarak pansuman yapıyor... Peki ama Urağ ve Algöz'e ne oluyor? Onları Nutku ve Cücenoğlu'nu hırpaladığım kadar kötü hırpalamadım ki... Urağ ve Algöz'ün kuyruk acısı Nutku ve  Cücenoğlu'nunki kadar keskin olamaz ki... Nutku ve Cücenoğlu'na verdiğim hasarla kıyaslandığında, Urağ ve Algöz'e verdiğim hasar, küçük birer sıyrık bile sayılamaz. Öyleyse Urağ ve Algöz, bu iftira batağında kendilerini kirletmeye niçin, ne uğruna razı oluyorlar ki?.. Bize iftira eden takma isimli korkak sapıkların ardında, sırf iki buçuk tiyatro sitesi ve bir tiyatro dergisi var diye mi, bu zillete razı oluyorlar? Urağ ve Algöz, "Büktel ve Bulunmaz'ın bana bir yararı olmaz ama yarın öbür gün korkak sapıkların site ve dergilerinden yararlanabilirim" diye düşünerek mi, sapıkların bize karşı bu iftira kampanyasına imza koyuyorlar?

 

Urağ ve Algöz'ün bu iftira kampanyasına hangi gerekçeyle destek verdiklerini kesin olarak söyleyemeyiz; ama alçakça olmayan, masum ve temiz bir gerekçe gösteremeyeceklerini kesin olarak söyleyebiliriz. Son çözümlemede, bu iftiranın, mağdurlarını değil, faillerini kepaze edeceğini; Bulunmaz ile Büktel'i değil, facepayeleri zarara uğratacağını da, kesinlikle söyleyebiliriz.

 

* "Shakespeare'e Moruk Muamelesi Yapmak", Coşkun Büktel'in "Türk Tiyatrosundan İnsan Manzaraları" adlı eleştiri kitabında okunabilir. Sayfa 145-158.

 

 

COŞKUN BÜKTEL  

14 Mart 2008 / Saat: 16.30

 

Not 1: Konuya yabancı olanlar, aşağıdaki başlığı tıklayarak "tehdit" konuşmasının metnine ve olayın tüm ayrıntı, belge ve linklerine ulaşabilirler. 

Büktel ve Bulunmaz'ın "Beyaz Cephe"ye karşı ortak açıklaması

Not 2: Nutku, Akmen ve Cücenoğlu'nun özellikle Büktel'den niçin nefret ettiklerini ve Büktel ile Bulunmaz'a karşı olunca kalleş sapıkları bile desteklemekten niçin kaçınmadıklarını bilmeyenler!... Lütfen şu aşağıdaki üç linki tıklayınız:

 

Nutku, Akmen ve Cücenoğlu